Zaoisy

Zapisy

Ruszają dodatkowe zapisy na II Śliwicką Dyszkę
Tych, którzy przyjechali na nasz bieg 12 sierpnia, zapraszamy ponownie 14 października. Na tych, którym nie udało się dojechać, czekają pakiety startowe. Dodatkowo uruchomiliśmy 50 miejsc. Od 1 września można się zapisywać.
Niestety z przyczyn niezależnych od organizatorów nie odbyła się zaplanowana na 12 sierpnia II Śliwicka Dyszka. Potężna nawałnica, która przeszła nad regionem, spowodowała duże spustoszenie w Borach Tucholskich. 12 sierpnia nie działały u nas komórki, nie można było nawiązać połączenia z numerem alarmowym 112. Ze względów bezpieczeństwa musieliśmy odwołać zawody.
Wszyscy, którzy przyjechali, otrzymali pakiety startowe. Jeśli komuś nie udało się dotrzeć, otrzyma całe świadczenie 14 października. To właśnie na ten dzień zaplanowaliśmy powtórzoną edycję biegu. Wystartuje on o godz. 14.00. Biuro zawodów będzie otwarte od 9.00 do 13.00.
Zawodnicy, którzy już odebrali pakiety startowe muszą zgłosić się do biura zawodów po nowy numer. Tym, którzy nie dojechali oraz zapisanym po 1 września, wydamy ich pakiety startowe.
Pod linkiem poniżej możecie zapisać się na dodatkowe miejsca. Przygotowaliśmy ich dla Was 50. 40 dla biegaczy i 10 dla zawodników nordic walking. Zapisy ruszą w nocy z czwartku na piątek z 31 sierpnia na 1 września. Rejestrować się i opłacać możecie do 15 września lub do wyczerpania miejsc na liście. Pod poniższym linkiem należy się zapisywać. Tam też będzie można zobaczyć ile wolnych miejsc jeszcze zostało. Opłata startowa za dodatkowe miejsce wynosi 50 zł.
W związku z tym, że części biegaczy nie pasuje drugi termin, mogą oni odstępować pakiety startowe lub miejsce na starcie innym osobom. To, na jakich zasadach dojdzie do zamiany, ustalają między sobą zamieniający się. Organizator nie będzie pobierał żadnej dodatkowej opłaty od zawodnika, który wystartuje za zapisanego wcześniej. Nowy zawodnik powinien zgłosić się do biura zawodów i tam poinformować za kogo weźmie udział w imprezie. Jeśli ktoś nie będzie mógł wystartować w powtórzonej edycji i nie ma się z kim zamienić, może powiadomić o tym organizatora, który po zakończeniu zapisów będzie miał listę chętnych, którym nie udało się zapisać. Organizator rozdzieli zwolnione miejsca startowe chętnym do wzięcia udziału w imprezie. Zawodnicy, którzy chcą odstąpić miejsce za pośrednictwem organizatora, proszeni są o przesłanie maila na adres: michalrytlewski@gmail.com. Pod ten sam adres mogą zgłaszać się osoby, które do 15 września nie wykupią dodatkowych miejsc. Lista oczekujących będzie aktywna od 16 września.
Bieżące informacje o imprezie będziemy podawali na funpage'u stowarzyszenia Biegające Śliwice na facebooku i na stronie biegajace.sliwice.pl.
Link do zapisów.
https://dostartu.pl/ii-sliwicka-dyszka-v1182.pl.html
 
Copyright ©2017 Śliwicka Dyszka, All Rights Reserved.